ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  BRANDS   /  Артіграшки від Sergey Makhno Architects

Артіграшки від Sergey Makhno Architects

Артіграшки від Sergey Makhno Architects

Дизайнер: Сергій Махно
Продюсер зйомки: Ігор Гавриленко
PR команда: Тетяна Вакула, Ліна Кулик
Модель: Анастасія Мажара (1313 Agency)
Стиліст та гример: Даяна Горькая, Лєра Остряніна
Фотограф: Марія Правосуд

Сьогодні ми представляємо вам колекцію артіграшок «DIDO» майстерні Sergey Makhno Architects — возвеличення українських традицій, продовження давнього ремесла зооморфної пластики.

Кожен керамічний виріб зроблений вручну майстром-художником за рисунками Сергія Махно. Скульптурування, глазурування та спікання одного такого виробу займає від 2 до 4 тижнів роботи. Вся кераміка Sergey Makhno Architects згрупована за специфічними національними мотивами місцевостей в Україні.


«У кераміки немає серця. Кераміка не вміє говорити. Вона — нежива», кажуть нам.
А ми відповідаємо впевнено і чесно: «Кераміка живіша за людей».
Розповідаємо чому.

                   
Колекція зооморфної кераміки «ДІДО» народилася в Києві у майстерні Сергія Махно. Родина стала такою великою, що її розкидало всією Україною. Керамічна лінійка «ДІДО. Карпати» живе у селі Ланчин та складається з 10 героїв: Дідо Василя, Дідо Михася, Дідо Пилипа, Овва!, Татишо, Любчика, Дуні, Афанасія, Гайда та Мусі. Це ведмеді — володарі води, леви-лембики — хранителі часу, та овечки, що символізують страх та боротьбу з ним.

                    
Кожен герой — це окрема історія.
Кожна історія — це звеличення українських традицій. З них ми дізнаємося про життя в Карпатах: про пасовиська та мавок, про трембіту, ліжники та валило, про гончарство та пасіку, про випікання хлібу, банош та суп з грибів, про ліси, річки, гори та полонини.
Лінійка зооморфної кераміки «ДІДО. Карпати» — це протиставлення хижості та сентиментальності та можливість зустрітися один-на-один зі своїми страхами та мріями, аби зрозуміти, куди йти далі.

                    
Техніка виконання


Кожен керамічний виріб зроблений вручну майстром-художником за рисунками Сергія Махно. Скульптурування, глазурування та спікання одного такого виробу займає від 2 до 4 тижнів роботи.

 

Sergey Makhno Architects

Оставьте комментарий