ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  BRANDS   /  Керамограніт Kalesinterflex

Керамограніт Kalesinterflex

Матеріал, що формує архітектуру майбутнього

Усім привіт. Ми вже знайома вам компанія ФДМ Груп, яка забезпечує своїх клієнтів якісним матеріалом – HPL панелями Gentaş уже понад 10 років. Тим не менш, ми вирішили розширювати горизонти своєї улюбленої справи. Представляємо вам ще один бренд, який наша компанія буде представляти та розвивати на території України.

Знайомтеся. Керамограніт Kalesinterflex, виробництво Туреччина.
Kalesinterflex забезпечує «зручну» архітектуру завдяки двом великоформатним розмірам плити 3000х1000 мм та 3600х1200 мм, а також двом універсальним товщинам 3 мм та 5 мм.

Плита може бути розрізана та встановлена в будь-якому розмірі, якого потребує проєкт. Широка гама кольорів, текстур та фактур дозволять вам втілити найкрутіші ідеї в життя.

Не заважаючи на габаритні формати і товщину, матеріал має здатність витримувати навантаження й удари по всій площині, що обумовлено додаванням скловолокна при виробництві. Революційна здатність приймати радіальні форми, завдяки товщині та розмірам, дозволяє по новому подивитися на архітектурні й дизайнерські проєкти.

Найголовнішою перевагою керамічної плитки Kalesinterflex є його вогнестійкість, адже на відміну від HPL (Г-1 важкогорючий матеріал) керамограніт має ступінь горючості НГ (негорючий матеріал), тож без вагань може застосовуватися на будівлях будь-якої висоти.

Щодо самого бренду Kalе – годі й казати. Група компаній Kale, що заслужила повагу як в Туреччині, так і в усьому світі, складається з 20 компаній, які очолюють свої галузі, починаючи від будівництва, сантехніки, хімікатів і логістики, закінчуючи авіаційною та оборонною галузями. Володіючи довірою і досвідом компанія Kale продовжує залишатися діловим партнером провідних світових гігантів, включаючи Lockheed Martin, Boeing, Rolls-Royce та Airbus.

(044) 499 21 42
(067) 548 18 83
info@genfasad.com.ua

Оставьте комментарий