ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  BRANDS   /  Розсувна система ALUMIL

Розсувна система ALUMIL

Один з найвідоміших архітектурних веб-сайтів в усьому світі — портал Archiproducts.com, з сотнями тисяч відвідувачів, здебільшого архітекторів, наприкінці минулого року влаштував конкурс, в якому взяло участь 400 брендів. Понад 700 товарів було представлено у 14 категоріях, пов’язаних з архітектурою, будівництвом і дизайном приміщень.

Досвідчене журі, до складу якого увійшли архітектори, дизайнери, впливові особи, креативні директори, фахівці по стилю, найбільші фігури в світі спеціалізованих ЗМІ в області архітектури і дизайну, а також редакція самого сайту Archiproducts, оцінювало кожного кандидата з урахуванням 12 аспектів, таких як, — концепція продукту, дизайн, цінність і відповідність бренду, інновація, естетика та зручність у використанні, функціональність і працездатність, екологічність, технологічність та функціональність.

У кожній з категорій був свій переможець, і ми з гордістю можемо повідомити, що в категорії «Будівельні конструкції», завдяки своєму винятковому мінімалістичному дизайну, відмінним технічним параметрам і характеристикам, а також міжнародним патентам, здобула перемогу розсувна система ALUMIL SMARTIA M630.


SMARTIA M630 PHOS — Розсувна система від компанії ALUMIL, що поєднує мінімалістичний дизайн з високими тепловими характеристиками та звукоізоляцією. Її унікальний механізм, що запирає стулку, захищений міжнародним патентом, пропонує елегантний дизайн, функціональність і додаткову безпеку. Крім того, спеціальний низький поріг, встановлений врівень з підлогою або на підлозі, забезпечує легкий і безпечний доступ для дітей, літніх людей та людей з особливими потребами. Не пропустіть шанс відкрити для себе це! https://www.archiproducts.com/…/aluminium-patio-door-smarti…

Оставьте комментарий