ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  INTERIORS   /  KIM KIMCHI

KIM KIMCHI

Студія: balbek bureau
Архітектори: Слава Балбек, Анна Круглова, Олена Круглова, Вікторія Савченко
Дизайнер продукції: Сергій Гаврилов
Освітлення: Expolight
Керівник проекту: Катерина Карельштейн
Площа проекту: 415 кв. М
Рік проекту: 2020
Місцезнаходження: Київ, Україна
Фото: Євгеній Авраменко
Kim Kimchi — ресторан корейської кухні, розташований у ТРЦ Retroville у Києві. Засновників так надихнув світовий досвід корейської кухні, що вони вирішили перенести його в Україну, відкривши заклад зі схожою атмосферою у столиці.
Ресторан займає площу 366 кв. м і розрахований на 146 гостей. У ньому можна скуштувати страви на кшталт кімчі, бульгогі та джабче від шеф-кухаря, запрошеного з Кореї.
Нашою метою було створити сучасний оригінальний простір корейського ресторану. Надихнувшись атмосферою міст та просторів, де живуть люди, ми взяли за основу інтер’єру концепцію «міських джунглів». Тому використали у дизайні кілька характерних для неї матеріалів та елементів: силікатну цеглу, неонові вивіски, мармурове мощення, а інфографіку на підлозі виконали в стилі дорожньої розмітки.
Зал для гостей ми зонували за допомогою різних типів посадки. Поряд із більш шумними зонами, як-от бар, ми розмістили два великих комунальних столи. Ближче до вікон облаштували тихі зони з лаунж-посадкою і яскравим синім диваном, який додав акценту в інтер’єрі.
Також біля вікон розмістили затишні столи на 6-8 осіб для комфортного проведення бенкетів. Саме в цій зоні облаштована одна з найголовніших особливостей закладу – інтерпретований бамбуковий ліс. Ця конструкція складається з вертикальних металевих труб з елементами, які світяться. Бамбуковий ліс не лише освітлює простір навколо себе, а й виконує роль перегородки. За допомогою такої світлової інсталяції можна змінювати настрій інтер’єру під пору дня, тип події та ін. Оскільки бамбуковий ліс чудово видно з вікон, він приваблює гостей зайти у ресторан, але й не втручається у загальний простір ТРЦ.
Компанія Expolight брала участь у розробці та програмувала все освітлення. Атмосферу інтер’єру легко змінювати впродовж дня через панель управління. Завдяки медіастрічці «бамбукового лісу» можна відтворити плавні переходи барв та насиченість освітлення всього простору. На момент проєктування ми зупинилися на кольорах корейського прапора: білому, синьому і червоному. Також запропонували світловий дизайн за настроєм і часом доби: світлі і спокійні — на ранок, яскраві і насичені — для вечірок.

Оставьте комментарий