ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  INTERIORS   /  Bubble Bar

Bubble Bar

Дизайн: Ірина Лисюк

Фото: Ірина Гуртовенко

Категорія: дизайн кафе

Площа об’єкту: 11 м2

Рік реалізації: 2018

Робота над проектом була дуже цікавою, починаючи від ескізів та закінчуючи реалізацією. “Bubble bar” – це кафе, яке спеціалізується на приготуванні незвичайних десертів – гонконгських вафель, чорного морозива і солодкої вати з ягідними ароматами. Головним завданням було створити ніжний, апетитний, світлий і сучасний інтер’єр.

Тому у нас народилася ідея оформити “Bubble Bar” за допомогою пастозних мазків морозива. Кольори ми обрали відповідні – рожевий, ванільний, м’ятний. На площі в 11 квадратних метрів нам вдалося організувати зручне робоче місце для персоналу і закрити вхід дверима на коліщатках, які зливаються з переднім фасадом.

Оздоблювальні матеріали для реалізації моєї задумки допоміг підібрати художник. Він використав техніку пастозного живопису мастихіном. Для того, щоб надати кафе сучасний вигляд каркас виготовлений з металу і оздоблений решіткою. Частково це обумовлено захистом художнього фасаду барної стійки. Нам вдалося створити справжню точку тяжіння для ласунів!

Проект «Bubble Bar» був нагороджений інтер’єрною премією INTERIUM 2018 за зайняте 1 місце в номінації «Інтер’єри громадських приміщень. Кафе, бари, ресторани»

Оставьте комментарий