ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  COMPANIES   /  Cланцева плитка #SAMACA

Cланцева плитка #SAMACA

В епоху, що характеризується метушливим темпом і високими технологіями, постійні цінності і традиції мають особливе значення. Архітектура як вираз нашого ставлення до життя і як до культурного стандарту, безумовно, є однією з цих конкретних цінностей. Це пов’язує традиції з майбутнім, естетику з функціональністю. І тут природні матеріали набувають все більшого значення — сланець один з них.

Різні типи покриттів і чудова якість сланцю, гармонують з усіма архітектурними стилями, починаючи від класичних конструкцій і закінчуючи сучасною архітектурою, завдяки конструктивним рішенням використання сланцю на дахах і фасадах.

Каталог по фасадному сланцю та вартість матеріалу, ви можете отримати за посиланням: https://drive.google.com/open…


Крім того, дах або фасад, зроблений з цього традиційного європейського матеріалу, є чимось особливим, тому що, як і у випадку з усіма натуральними продуктами, кожна сланцева плитка — унікальна.

ТОВ “ДАФА” є офіційним та найбільшим постачальником в Україні натуральної сланцевої плитки #SAMACA для вентильованих фасадів та похилих покрівель.


Якщо ви архітектор чи дизайнер, та зацікавлені у співпраці, просимо звертатися по телефону +38 (098) 800 50 10 чи відправити ваш проект для розрахунку на: info@dafa.com.ua

Оставьте комментарий