ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  INTERIORS   /  DOLYNA

DOLYNA

Студія: balbek bureau.
Архітектори: Слава Балбек, Євгенія Дубровська, Любов Мирончук.


Площа проекту: 150 кв.м.
Рік проекту: 2019.
Місцезнаходження: Київ.

Фото: Євген Авраменко.

 

З проханням оформити невеликий гостьовий будинок площею всього 150 кв. м до команди balbek bureau звернулась українська зіркова пара. Архітектура будівлі вже була доволі чітка, тому головні роботи були сконцентровані на внутрішньому оформленні.

Майстерня, відома своїми мінімалістичними рішеннями, у тісній колаборації із замовниками створили світлий та затишний інтер’єр з посиланням на класичний стиль із сучасними елементами та стилем ретро для відпочинку з родиною та друзями.

 

Перший поверх відведений під простору вітальню, хол, компактну кухню, а також невеликий власний SPA та купіль. Плавного переходу між зонами досягли за рахунок відсутності зайвих перегородок та однотонного окрасу стін, а на підлозі — дерево теплого медового відтінку.

  

Елементами, які навіюють ностальгію та нагадують про минулі часи стали дерев’яні консоль та буфет, а також фортепіано, на якому вчилася грати господиня. Антуражу додають і килим на підлозі в стилі етно, і керамічні скульптурні вази різної висоти від українських керамістів виготовлені по ескізам команди balbek bureau. Їх автори проекту наповнили різноманітними сухоцвітом. На стіні над фортепіано — сучасні мінімалістичні картини від української художниці та дизайнерки Маші Реви.

 

На другому мансардному поверсі розмістили дві спальні, сезонну гардеробну із відведеним місцем для гримерки та санвузол. Входи в кімнати з холу геометрично виділені темно-зеленим кольором стін та дверей.

 

Якщо основна спальня, за бажанням замовників, витримана в класичних мотивах, то гостьову можна віднести до скандинавського стилю. Вона світла, простора, із використанням природних матеріалів. Тепла та затишку їй додають ліжне покривало та килим бренду Gan Rugs. В її оформленні використали кілька тонів пастельного рожевого з білим у якості основного.

А особливість архітектури — скошену стелю — підкреслили за рахунок «будиночку» — гіпсокартонної конструкції із вмонтованими місцями для зберігання речей.

 

Композиційним центром стало ліжко на металевому каркасі, що візуально робить його легшим та додає простору кімнаті.

 

Оставьте комментарий