ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  EVENTS   /  Виставка року Харківської школи архітектури

Виставка року Харківської школи архітектури

В Харківській школі архітектури відбулося відбулося відкриття Виставки року 25 та 26 червня відбулося відкриття Виставки року Харківської школи архітектури.

 

Вперше на виставці були представлені студентські роботи всіх років навчань.

 

 

Цьогоріч роботи студентів/-ок провели відвідувачів крізь навчальний рік: через фінальні студійні проєкти, такі як “резиденції для митців” 1-го курсу, “житловий комплекс О2” 2-го курсу, “Систез ” 3-го курсу, “Офіс24 “ магістрів, ”артефакти” технічного блоку та відео «краштестів» конструкцій, есеї та дослідження гуманітарного блоку, щоденники креслень з навичок, через результати воркшопів, практик та багато іншого. Роботи були представлені в різних матеріалах: бетон, метал, дерево, та в різних форматах – макети, тексти, відео, креслення, графічні матеріали.

 

 

За словами кураторки виставки Христини Мухи: «Виставка року – це добра можливість для студентів та студенток, тьюторів та тьюторок озирнутись на навчальний рік, який минув, і новим поглядом подивитися на студентські роботи, а для відвідувачів – ближче познайомитись з архітектурною школою».

Головна ідея виставки — фінальні результати є лише верхівкою айсбергу. Що є на дні? Поза виставкою зазвичай залишається величезна кількість робіт, які не були відібрані.

 

На цій виставці увага була звернена на те, що зазвичай залишається непоміченим – шлях, який проходять студенти/-ки, щоб презентувати фінальний результат. Це шлях спроб, сумнівів, помилок, відкидання, переосмислення, в кінці якого залишається вивірене і єдине рішення.

 

Харківська школа архітектури — приватний заклад вищої освіти. Це нова освіта, спрямована на впровадження сучасних та актуальних підходів до навчання.

 

 

Метою школи є підготовка майбутнього покоління відповідальних архітекторів/-ок, які будуть реалізувати якісні просторові зміни в Україні та створюватимуть професійне середовище з новими ідеями та змістами, здатне відповідати викликам часу.

Оставьте комментарий