ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  BRANDS   /  Глобальний ринок зустрічає Samsung Bespoke!

Глобальний ринок зустрічає Samsung Bespoke!

Глобальне поширення лінійки кастомізованих холодильників Samsung, розширене портфоліо продуктів Bespoke, нові побутові прилади та розумні системи — все це компанія Samsung презентувала 11 травня на заході Bespoke Home 2021.

Захід Bespoke Home 2021 — це нова віртуальна платформа, яка демонструє побутову техніку Samsung Electronics, що допомагає зробити дім більш персоналізованим, гнучким та розумним.

Одна з головних новин заходу — лінійка холодильників Bespoke виходить на світовий ринок та з’явиться у Північній Америці, Латинській Америці, Європі, країнах СНД та Середнього Сходу, у окремих регіонах Азії та Африки. Для українських покупців лінійку Bespoke представлять однокамерний холодильник і морозильна камера висотою 1,85 м, а також холодильник з нижньою морозильною камерою висотою 1,85 м або 2 м.

Одна з переваг лінійки холодильників Bespoke — користувач самостійно обирає комплектацію та колір змінних панелей. Великий обсяг камер Bespoke збереже більше продуктів. Камера у  холодильниках лінійки збільшилися завдяки тонким стінкам з високою термоізоляцією. Навіть за частого відкривання дверцят цим холодильникам не загрожують перепади температури, бо металева панель Metal Cooling довше утримує холод та швидко відновлює температуру. Моделі лінійки Bespoke служать довше, споживають менше енергії та мають низький рівень шуму завдяки тому, що регулюють інтенсивність роботи автоматично.

Додаткові переваги лінійки — технологія All-around Cooling, що охолоджує продукти з усіх боків, та технологія Nо rost, що запобігає намерзанню льоду. Складна полиця та висувний лоток, а також спеціальна полиця для пляшок дозволять зручно зберігати та знаходити продукти і напої в холодильнику.

Лінійка холодильників Bespoke поставляється у трьох покриттях: матове скло, глянсове скло та метал. Матове скло доступне у матовому сірому та матовому бежевому кольорах. Глянсове скло — у глянсовому рожевому, глянсовому ліловому, класичному бургунді, класичному синьому та класичному білому кольорі. Металеве покриття має два кольори: білий та вугільний. Колір відрізняється для однодверних та дводверних  холодильників.

Крім холодильників компанія Samsung представила розширений пакет пристроїв Bespoke, що виходить на ринок Північної Америки та включає посудомийні машини та мікрохвильові печі. Останні також доступні в Україні. Це розширення допоможе користувачам уніфікувати свою кухню чи поєднати в ній улюблені кольори та матеріали.

Під час Bespoke Home 2021 стало відомо, що цього року Samsung розширяє лінійку побутової техніки у Північній Америці та Європі, куди відправляються парові шафи Bespoke AirDresser, очищувач повітря Bespoke та вертикальний пилосос Bespoke Jet™. Відомо, що на український ринок виходить робот-пилосос Jet Bot AI+. Це перший робот-пилосос на основі Intel® AI. Він розпізнає об’єкти та визначає оптимальний шлях для прибирання. Пилосос оснастили камерою та інтегрували в додаток SmartThings, що дозволяє моніторити дім дистанційно. Коли багато домівок стали офісами, спортзалами та класами, нові прилади Bespoke Home задовольнять щоденні потреби, даруючи гнучкість, автоматизацію, гігієнічність.

Цікавим акцентом заходу стала презентація можливостей Bespoke Home з під’єднання через штучний інтелект та автоматизацію. Все це робить платформа Samsung SmartThings, що допомагає керувати домом. Наприклад, SmartThings Cooking автоматизує кухню, пропонуючи індивідуальні плани харчування та рецепти за вподобаннями користувачів та вмістом холодильника. На основі кожного рецепту автоматично встановлюється температура та режими під час приготування з використанням синхронізованих кухонних приладів. SmartThings Pet допоможе наглядати за хатніми улюбленцями, що залишилися самі вдома, завдяки синхронізації додатку з очищувачем повітря Bespoke, роботом-пилососом Jet Bot AI+ чи іншими приладами. SmartThing Clothing Care подбає про прання та догляд за одягом, а SmartThings Air проконтролює якість повітря в домі.

Більше інформації про захід Bespoke Home 2021 та про новинки лінійки Bespoke читайте за посиланням.

       

Оставьте комментарий