ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  ARCHITECTURE   /  IN-HOUSE

IN-HOUSE

Енергоефективний відпочинковий будинок на основі планувального модуля


ГАП та склад команди: Дарій-Теодор Скрипин
Назва компанії: САІН-ІФ
Концепція енергоефективних відпочинкових будинків на основі співрозмірних планувальних модулів забезпечує багатоваріантність комбінаторних рішень, а гнучке планування дозволяє створити практично необмежену кількість проектів, враховуючи побажання замовника, розміри ділянки і природно-ландшафтні умови.

Концепція ECO FRIENDLY HOUSE реалізована в екологічних матеріалах, застосуванні енергоефективних інноваційних технологій, максимальному використанні природних компонентів без шкоди довкіллю, а лаконічна форма, стримана елегантність, простий призматичний об’єм IN-HOUSE прекрасно інтегруються у будь-яке архітектурно-ландшафтне середовище.

Демонстраційний будинок (S заг. 76.57 м2) має оптимальні розміри, однак достатньо комфортні для 2-х осіб і може розташовуватись на невеликій ділянці в рекреаційній зоні.

У проекті представлено три варіанти відпочинкових будинків різного рівня комфортності, яким притаманний єдиний принцип об’ємно-планувального рішення на основі планувальних модулів, що базується на поєднанні інновацій і традицій – нежитлові приміщення розташовані біля зовнішніх стін з Півночі і Північного Сходу, на кшталт т. зв. “притул” народного житла, утворюючи повітряний бар’єр, а житлові кімнати з великими вікнами орієнтовані на Південь і Південний Захід, що забезпечує їх обігрів сонячними променями упродовж всього дня. Максимально вільний простір основних приміщень сприяє безперешкодній дифузії теплого повітря, нагрітого сонцем, по всьому будинку.

Представлена модель модульних енергоефективних будинків може стати пілотним проектом для всього Карпатського регіону.

Рік реалізації проекту: 2019

Місцезнаходження проекту: с. Ільці, Верховинський район, Івано-Франківська область

Оставьте комментарий