ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  ARCHITECTURE   /  Uncategorized   /  InterBuildExpo – головна будівельна подія року

InterBuildExpo – головна будівельна подія року

З 17 по 19 березня у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться міжнародна торговельна виставка – InterBuildExpo 2021.

InterBuildExpo є найбільш очікуваною подією для професіоналів будівельної сфери України, має потужну ділову програму та щорічно збирає на своєму майданчику основних гравців ринку будівельних матеріалів та технологій.

Організатор: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Співорганізатор виставки: Будівельна палата України.

За підтримки: Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Міністерства розвитку громад та територій України, Національної спілки архітекторів України.

 

InterBuildExpo – найпотужніша подія галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту. Також – це головний майданчик для обговорення актуальних питань будівництва в Україні.

Вперше в Україні на виставці InterBuildExpo! Для всіх учасників та відвідувачів працює digital платформа InterBuildExpo, де можна демонструвати продукцію, призначати зустрічі, брати участь в діловій програмі виставки online!

 

Факти про InterBuildExpo 2021:

 • Експозиційна площа близько 20 300 кв.м
 • Понад 300 компаній-учасниць
 • Країни-учасниці: Білорусь, Італія, Китай, Литва, Люксембург, Польща, Туреччина та Україна.
 • Лише професійні відвідувачі
 • 3 інтерактивних майданчика
 • Більше 40 ділових заходів для фахівців: майстер-класи, презентації, семінари, лекції та конференції від провідних експертів з України та зарубіжних країн.

Традиційно змістовною є програма ділових заходів виставки InterBuildExpo

 • Круглий стіл: «Достойна заробітна плата, гідні та безпечні умови праці на будівництві – шлях до скорочення відтоку кваліфікованих кадрів». На заході представники влади та професійної громадськості обговорюватимуть шляхи та методи покращення ситуації з кадровим забезпеченням будівельної галузі, мінімізації негативних наслідків трудової міграції. Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Будівельна палата України разом з Профспілкою працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів України. 17березня, 11:00-14:00, пав. №1, конф.-зал №1.

 

Спеціальні майданчики на InterBuildExpo 2021:

 • 17 березня, Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну. Унікальні спікери з 4 країн Європи – України, Чехії, Польщі, Великобританії виступатимуть з доповідями та лекціями. Відомі архітектурні бюро, студії та проєктні організації будуть розповідати про те, як будуються найсучасніші міста «з нуля» в Україні; які архітектурні тренди існують в Європі; що найближчим часом побудують у Києві та багато іншого. Організатор: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Національна спілка архітекторі України. Місце проведення: павільйон №3, локація DESIGN INNOVATION.
 • 17-19 березня, Фестиваль Будівельного Сервісу
 • Розділ. Покрівля. Найвідоміші майстри-покрівельники поділяться секретами професійної майстерності на своїх майстер-класах та лекціях, разом з учасниками змонтують технологічні вузли, продемонструють роботу з сучасним покрівельним інструментом.
 • Розділ. Вікна. На спеціалізованому майданчику відбудеться низка майстер-класів та лекцій з питань монтажу, експлуатації та віконних інновацій, підніматимуться питання розвитку скла, перспективи та можливості.
 • Розділ. Благоустрій. Відбудеться огляд сучасних технологій будівництва басейнів, обговорення комплексного підходу до ландшафтного проектування та реалізації приватних садів та інноваційних рішень для влаштування дитячих зон та майданчиків на приватних та громадських територіях.

Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», компанія «КВЕРБ», Асоціація учасників ринку вікон та фасадів, Альянс операторів з обслуговування і будівництва плавальних басейнів. Місце проведення: павільйони №1 та №2, локації Фестивалю будівельного сервісу.

 

Виставка InterBuildExpo 2021 відбудеться 17-19 березня 2021 року в Міжнародному Виставковому Центрі.

Режим роботи виставки:

17 – 18 березня з 10:00 до 18:00

19 березня з 10:00 до 17:00

Познайомитися зі списком учасників і діловою програмою InterBuildExpo 2021 можливо на сайті www.buildexpo.kiev.ua.

Найактуальніша інформація про виставку на сторінці у фейсбук www.facebook.com/ InterBuildExpo

Дирекція реклами та PR компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»: (044) 461-93-44, e-mail: alyona@kmkya.kiev.ua, Олена Марчук.

Оставьте комментарий