ALL ISSUES

Вверх

Дом и Интерьер

  /  INTERIORS   /  Men’s Den

Men’s Den

Розташування: Київ, ЖК Централ Парк.

Рік реалізації: 2020.

Автор проекту: Денис Кутняхов.

Стиліст: Тетяна Кутняхова.

Реалізація проекту: www.dkdproject.сom.

Площа: 50 m2.

Фото: Павло Ботанов

Інтер’єр із чоловічим характером, створений Денисом Кутняховим для іноземного бізнесмена, людини, яка звикла до комфорту у дрібницях.

Акцент у інтер’єрі був зроблений на збалансованості тонів і тактильності.

Ці апартаменти поєднують у собі сучасний конструктивізм із еко-мінімалізмом, раціоналізм із функціональністю усіх елементів інтер’єру.

Характерна риса цього інтер’єру – націленість на практичність, користь та комфорт.

Оснащеність квартири системою «Розумний дім» і продумана система зберігання, дозволили вирішити побутові питання у цій невеликій, але затишній квартирі.

Апартаменти, у буквальному сенсі цього слова, наповнені інженерними системами.

 За стіновими панелями та стелями знаходяться «кілометри» дротів та адаптерів: усі електричні прилади і кожне приміщення у цій маленькій квартирі, керуються дистанційно зі смартфону замовника із будь-якого куточка земної кулі.

Наявність потужних аудіосистем у кімнатах, потребувала використання сучасних звукоізоляційних матеріалів, які забезпечили спокій сусідам та радість власнику квартири від сприйняття чистих звуків.

Освітлення квартири ніби і є, а ніби і нема: комбінація світлових приладів дозволяє створити яскраве, майже денне світло у всіх приміщеннях, а за необхідності підсвітити тільки конкретні функціональні зони.

Регулювання яскравості та інтенсивності освітлення відбувається зі смарт панелей або смартфона.

Кухня та вітальня об’єднані в одній зоні, проте кожен із цих двох просторів має дискретний вигляд та дизайн, завдяки чому вони виглядають окремо і водночас об’єднані одною атмосферою за допомогою використання фактурного скла, натурального шпону та дзеркальних авторських штукатурок.

Натуральний термопаркет Calvado на контрасті із тактильно матовими, білими фасадами та блідо-фактурними стінами формують закінчений образ усіх приміщень цієї квартири.

Спальня за допомогою елементів та декорів передає настрій та врівноважений характер свого володаря. Спальню прикрашає трьохвимірне вітражне вікно «Jungle»: вдень воно пропускає світло із фасадних вікон спальні до ванної кімнати, а у вечірній час служить декоративним 3D-панно, яке пропускає у спальню тепле світло крізь авторський вітраж, розроблений Дениcом Кутняховим і виконаний майстрами студії KUTENGLASS concept.

Акцентним є ліжко LAGO: стоячи на скляних ніжках і маючи нижню LED-підсвідку, воно, ніби парить у просторі.

Великі дзеркальні поверхні у передпокої від українського виробника TIGER дозволяють природному освітленню заповнювати простір, одночасно розширюючи його. Контрастні відтінки стінових шпон-панелей із чорними акцентами та висячі у повітрі гардеробні шафи із полицями, створюють майже футуристичний ефект.

Абсолютно нові у використанні художні прийоми різнофактурного кольорового скла за авторськими ескізами проектанта дозволили створити артистичний та атмосферний інтер’єр.

 

Оставьте комментарий